eSa Hosting Ufak Logosu

Domain Sorgulama

00:03 Genel Paylaşım 0 Yorum

Domain sorgulama teknikleri mi arıyorsun? İşine uygun alan adı seçiminde püf noktaları açıklıyoruz. Yeni marka ismini bulmak için hemen gel.

Domain Nedir?

Alan adı kelimesinin İngilizce karşılığı olan karşılığıdır. İnternet Dünya’sına giriş yapan kullanıcılar satın aldığınız bu isimle web sitesine giriş yapabilir. İlk zamanlar www ile başlandığı zannedilen domain adresleri artık Google arama motoru sayesinde kendi başlarına kullanılmaktadır. Bir çok domain uzantısı bulunmakta ve her geçen yeni uzantıları çıkmaktadır. Amacımız daha önce satın alınmamış özgün marka ismi oluşturmak. Yazımızın sonunda sizlere alan adı sorgusu yapmanız ve whois bilgisi öğrenmeniz için bir bağlantı paylaşacağım.

Domain Uzantıları Nelerdir?

Alttaki resimde görüldüğü gibi bir çok alan adı uzantısı bulunmaktadır. Uzantılar içerisinde Türkiye’de en çok bilinen alan adı uzantıları “.com” ve “.com.tr”dir. Domain uzantılarının en çok bilinenleri şu şekildedir;

İlk 3 sıradaki kadar diğerleri bilinmese de onlarda çoğunlukla kullanılır.  Bizim tavsiyemiz sadece .com alan adını satın almanız ve kullanmanızdır. İstediğiniz domain doluysa açık arttırma sitelerine bakara alan adının satışta olup olmadığının da kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz.

domain sorgulama ekranı devamı

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

16:07 Genel Paylaşım 0 Yorum

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Diyorsan Hemen eSa Hositng’e Gel. 2020 Yılına Özel En Uygun Fiyatlı Web Tasarım Özelliklerini Kaçırma. 21.yüzyıl teknoloji dünyasında web tasarım hizmetlerine yoğun bir talep bulunuyor. Web tasarım yaptırmak istiyorum diyen tüm site sahiplerinin arzularına göre bir sonuç alabilmeleri sağlanıyor. Geniş hizmet çeşitliliği sayesinde her site sahibinin bütçesine ve isteklerine göre en kaliteli web sayfası tasarımına sahip olabilmesi sağlanabilmektedir. Bu şekilde günümüzde ciddi rekabetin mevcut olduğu İnternet dünyasında, etkili bir sayfa tasarımıyla fark yaratılabilmesi sağlanabiliyor. Dolayısıyla da web sitesinin İnternette’ki başarısı ve yüksek ziyaretçi ortalamalarını yakalaması açısından doğrudan etkide bulunur. Bir web sayfası için bu denli önemli etkileri bulunmasından dolayı sorunsuz ve kaliteli bir tasarıma sahip olunması gerekir. Bunun için günümüzde kurumsal olarak faaliyet gösteren web sayfası tasarım firmaları bulunmaktadır.

web sitesi yaptırmak istiyorum devamı

Web Sitesi Fiyatları

12:40 Genel Paylaşım 0 Yorum

Web sitesi fiyatları arasında boğulanlar için en uygun web tasarım fiyatları eSa hosting‘de. Profesyonel web sitesi fiyatlarıyla hemen satın al. İnternet’in etkileşimdeki güçlü potansiyelini değerlendirmek isteyenler için site sahibi olmak, en etkili yöntemlerden birisidir. Herhangi bir ürün satışı, bilgi aktarımı ve paylaşımı için günümüzde site sahibi olabilmek oldukça kolay hale geldi. Ancak İnternet’te her geçen gün açılan yeni web siteleri arasında kullanıcıya ulaşabilmek ve başarıya ulaşabilmek için fark yaratmak gerekir. Bunun sağlanabilmesi içinde standart site kurulum çalışmalarından farklı ve özgün çalışmaları yerine getirmek gerekir. Günümüz Türkiye’ sinde site tasarım ve kurulum firmaları tarafından tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına odaklı olarak çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bu hizmet paketlerini kullanarak web sayfası sahibi olabilmek ve başarıya ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Ancak İnternet sitesi fiyatları konusunda firma seçimi yaparken dikkatli olunması gerekmektedir. Tabi ki web sitesi yaptırmadan önce hosting paketi satın almanız gerekiyor. devamı

Logo Tasarım

11:23 Genel Paylaşım 0 Yorum

Logo Tasarım Yapmak İçin Kullanmanız Gereken Programlar Nelerdir? Logo Yapmak Sanıldığı Kadar Kolay mı? Yoksa Herkes Yapabilir mi?

21.yüzyılda markalaşmanın en önemli faktörlerinden birisini logolar oluşturur. Ticari sektörlerde aynı ürün veya hizmeti sunan firmaların farkını ortaya koyacak en somut faktörlerden birisidir. Bu nedenle de markanın popülerleşmesi ve yanı sıra sektörel kalıcılığı için etkili ve “vurucu” bir logoyla faaliyet göstermesi gerekir. Ürün veya hizmetlerinde, İnternet sitelerinde ve yer aldığı tüm platformlarda logosunu kullanarak, tüketici cephesinde ayırt edici bir etki oluşturabilmesi gerekir. Bu yüzden her bir ticari yapı için güçlü, özgün ve dikkat çekici bir logo en temel ihtiyaçlardan birisidir. Yeni faaliyet göstermeye başlayacak ya da yenilemeye giden kurumsal yapıların bu alandaki ihtiyaçları için profesyonel hizmetler bulunuyor. Bu alanda faaliyet gösteren tasarım ajanslarının logo tasarımı hizmetleri ile her firma aradığı logoya kavuşabiliyor.

Logo Tasarım Yapımı devamı

Sayfalar:
12

Son Yorumlar

    
    En Ucuz Hosting Blogu - eSa Hosting