eSa Hosting Ufak Logosu

Hosting Nedir

01.12.18 0 Yorum

Hosting nedir? Ne işe yarar? ve hosting hakkında diğer bilgileri edinmeniz için hazırladığımız önemli bilgi arşivi. Hosting nedir cevapları burada.

İnternet’te web sitenizi barındırmak için bir alana ihtiyaç duyarsınız. Bu alan için bilgisayardan daha güçlü oluşturulmuş sunucu içerisinde bulunan özelliklerin bir kısmını sizin için tahsis edilmiş barındırma hizmetine hosting denir. Barındırma hizmeti sağlayan bu sistemler, evdeki bilgisayarların özelliklerinden kat kat üstün olmaktadır. Sunucular 7 gün 24 saat İnternet’te bağlı olmak zorundadır ki günün hangi saati olursa olsun www.esahosting.org yazdığınızda web sitemize ulaşabilelim.

Yüksek özellikli sunucular Data Center (Veri Merkezi) özel odalarda bulundurulur. Veri merkezi odaları içerisinde devamlı olarak acil sorunlara karşı sistem mühendisi, yüksek hızda İnternet, oda sıcaklığının düşürülmesi için klima ve elektrik kesintilerine karşı jeneratör bulundurulur. Tüm özellikler birleştiğinde ise sizlere Linux Hosting hizmeti verebiliriz. Sistemler içerisinde İnternet sitesi haricinde E-mail adresleri de barındırılmaktadır. Ancak talep edilmesi halinde E-mail sunucuları kendi başına hizmet verebilmektedir.Hosting nedir? Ne işe yarar? devamı

Son Yorumlar

    
    Hosting Haberleri - eSa Ucuz Hosting