eSa Hosting Ufak Logosu

Hakkımızda

eSa Hosting 2018 senesinde kurulmuş Ankara’da bulunan eSa Web Tasarım firmasının uzantısıdır. Ancak eSa firması 2006 senesinden bu yana çeşitli firmalarda web siteleri, SEO çalışmaları ve E-ticaret site yönetimi yapmaktadır. eSa Hosting firması ihtiyaçtan kurulup, web tasarımını yaptığımız şirketlerin barındırması üstlendiğimiz için açılmıştır.

Amacımız müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için web siteleriyle ilgili her türlü problemleri üstlenmektir. Web sitesini bize yaptıran müşterilerimiz ekstra olarak alan adı ve hosting ücreti ödemeyerek bu hizmetten yararlanmaktadırlar. Ancak web sitesi hizmetini dışarıdan talep edenler içinde ücretli olarak barındırma hizmetini en ucuz şekilde sağlamaktayız. Sunduğumuz barındırma hizmeti şu anlık sadece Linux işletim sistemi olarak başlamış olduk. Müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda Windows işletim sistemi olarak da hizmet vereceğiz.

Satış yaptığımız Linux Hosting Paketleri ilerleyen vakitlerde Reseller, VPS ve Sunucu olarak dallara ayıracağız. eSa hosting için söyleyeceklerimiz şu anlık bu kadar. SEO uyumlu hosting paketlerimizden sizlerde yararlanmayı sakın unutmayın. Çünkü sunduğumuz fiyatlar sadece kiraladığımız 1 sunucu için geçerli olmaktadır.  Daha sonraki edineceğimiz sunucular fiyat farklılığı sağlayacaktır.


Hakkımızda - eSa Ucuz Hosting